První den všech dětí

První den všech dětí:
Na šatně bude mít dítě připravenou svou skříňku se jménem Vašeho dítěte a obrázkem, který jej bude doprovázet po celý školní rok.
Náhradní věci dejte dětem do jejich skříňky.
I děti, které už do školky chodily může být návrat po prázdninách obtížný. Nenechte se vyvést z míry, určitě si rychle vzpomenou.
První schůzka s rodiči dětí proběhne V PONDĚLÍ 11.9.2023 OD 16.00 HOD.,tř.SLUNÍČKA.
Seznámíme Vás s plánovaným chodem školky a zodpovíme Vám Vaše dotazy.

PŘEDBĚŽNÝ PLÁN AKCÍ
Také v letošním školním roce máme naplánovanou řadu akcí. Akce budeme zveřejňovat dostatečně dopředu.
Dále chceme uspořádat Tvoření pro maminky a Den otců – zde si termíny domluvíme dle Vašich možností tak, aby se mohlo účastnit co nejvíce z Vás.

Zájmové aktivity:
Naším cílem je ušetřit rodičům cestování za různými zájmovými aktivitami.
Snažíme se tedy zajistit kroužky u nás. Všechny kroužky budou probíhat od konce září nebo začátku října.

Hudební kroužky – 1x za týden, ve 2.skupinách po 6 dětech, začátečníci a pokročilí, ve spolupráci s D-Music, lektor Herbert Novotný, opět bude možnost hry na flétnu
Logopedický kroužek – 1x za 14 dní, skupinky dětí (vytipované děti dle potřeby), pí.učitelka Michalea Vachová
Kroužek angličtiny –1x za týden, max.počet dětí 10, paní Eliška Floriánová

Moc se na Vás a hlavně na všechny děti těšíme a přejeme krásný zbytek prázdnin:)