Rozdělení tříd ve školním roce 2022/2023

Milí rodiče,

vzhledem k tomu, že budeme mít příští rok téměř dvojnásobné množství předškoláků než v letech minulých, nejsme schopni je kapacitně umístit do jedné třídy a jsme nuceni reorganizovat vzdělávací zaměření jednotlivých tříd. Proto v příštím roce budou ve školce pro předškolní děti zřízeny třídy dvě. Jednou třídou bude tak jak jste zvyklí třída Pastelky a druhou třídou bude třída Berušek. V obou těchto třídách se budou vzdělávat primárně předškoláci, doplněni o několik mladších dětí. Nově nastupující mladší děti budou v příštím školním roce umístěny ve třídě Sluníček.

Seznamy s rozdělením dětí budou umístěny ve vestibulu školy na hlavní nástěnce v měsíci září. Informaci o tom, ve které třídě vaše dítě bude vám také již nyní mohou sdělit paní učitelky ve třídách.

Děkujeme za pochopení.