Prázdninový provoz o letních prázdninách – uzavření MŠ a provoz v náhradních prostorách

Mateřská škola bude v době hlavních prázdnin úplně uzavřena po dobu jednoho měsíce a to od 1. srpna 2021– 31. srpna 2021.
V měsíci červenci bude z důvodu rozsáhlé rekonstrukce elektroinstalace provoz školky PŘESUNUT DO NÁHRADNÍCH PROSTOR (v ZŠ Kvasice).

MŠ FUNGUJE V DOBĚ PRÁZDNIN ZPRAVIDLA PRO DĚTI ZAMĚSTNANÝCH RODIČŮ, provoz tříd je omezen! Zejména vzhledem k náhradnímu provozu a složitější organizaci v prostorách základní školy prosíme rodiče, kteří mají možnost děti letos během prázdnin do školky nedávat, aby si je nechali doma a usnadnili nám tím celou rekonstrukci.
Děkujeme.

Podrobnější informace k náhradnímu provozu v základní škole se dozvíte v průběhu měsíce června.