Krabice od bot – charitativní sbírka

Ve dnech od 23.11. do 6.12. 2020 se naše mateřská škola opět stane sběrným místem projektu Krabice od bot.

Sběrné místo bude fungovat dle provozní doby MŠ, tedy mezi 6 a 16 hodinou. Dárky je možno zaslat také prostřednictvím pošty.

Krabice od bot je předvánoční akce, která má za cíl potěšit děti z chudších rodin v České republice proběhne v roce 2020 již po desáté. Radost těmto dětem udělají zase děti, jimž dospělí pomohou připravit jejich dárkovou krabici od bot. Tu společně naplní dětskými dárky k Vánocům a přinesou na naše sběrné místo.

V letošním roce vybíráme dárky pro Azylový dům v Kroměříži a Dětský domov Kroměříž.

Jak darovat krabici od bot?

1. Na www.krabiceodbot.cz si vyberte, které sběrné místo máte nejblíž a jak staré dítě chcete obdarovat. Dárek si u sběrného místa rezervujte.
  2. Zabalte pěkné dárky, které by i vám udělaly radost, do krabice od bot a napište na ni věk a pohlaví dítěte, pro které je určená.
  3. Do krabice se hodí hračky, školní a výtvarné potřeby, kosmetika a doplňky, vše v bezvadném stavu. Tipy na dárky najdete na webu.
  4. Dárek odneste na vybrané sběrné místo.

Více informací a tipy na dárky na www.krabiceodbot.cz